Normál fogadás esetén 1-10 eseményre fogadjunk. Csak akkor nyerünk, ha valamennyi esemény végkimenetelét pontosan megtippeltük. Ekkor a az oddsok összeszorzódnak, és a feltett téttel együtt adják ki az össz nyereményt.

Kombinált fogadás esetén 4-7 esemény kimenetelét tippeljük meg, s egy kicsit bonyolultabb a helyzet. Választhatunk aközött, hogy milyen kombinációtípusban (3/4, 3/5, 3/6, 4/5, 4/6, 5/6, 5/7, 6/7) fogadunk. A kombinációtípusban az első szám jelenti azt, hogy hány jó tipp kell a nyeréshez, míg a második szám azt, hogy hány eseményre tippelünk összesen. Ilyenkor az összes lehetséges kombinációt megjátsszuk az adott kombinációtípusban. Tehát pl. ha megjátsszuk A, B, C és D eseményeket 3/4-ös kombinációtípusban, akkor összesen 4 féle kombináció jön létre: ABC, ACD, BCD, ABCD. Így bármelyik három eseményt jól tippeled meg, biztosan nyersz. A nyeremény pedig az egyes kombinációkban szereplő események nyereményszorzóinak szorzatának összege az egységnyi fogadási összeggel szorozva.

Eredményhez köthető fogadások

Mérközés eredménye - a legismertebb fogadási típus, a mérkőzés végeredményére (hazai - döntetlen - vendég) történő háromesélyes fogadás.

Két esély - a mérkőzés három lehetséges végkimenetelét leszűkítjük kettőre (1X - X2 - 12). Például az 1X-nél arra fogadunk, hogy a hazai csapat nyer, vagy döntetlen lesz az eredmény.

Pontos eredmény - a mérkőzés végeredményére történő fogadás. Például: Barcelona – Real Madrid 2:1.

Félidő eredmény - a félidői állásra tippelhetünk háromesélyes formában (hazai - döntetlen - vendég).

Félidő/Vége - ez két tippet is magába foglal, hiszen a félidői állás mellett, a végeredményt is ki kell találnunk. Összesen 9 kimenetel közül választhatunk (Félidei állás/Végeredmény - 1/1; 1/2; 1/X; 2/1; 2/2; 2/X; X/1; X/2; X/X).

Félidő vagy Végeredmény - arra tippelünk, hogy az adott csapat félidőben vagy a mérkőzés végén vezetni fog. A kettő közül ha az egyik teljesül, a fogadás nyertes.

Hendikep - a standard hendikep fogadásnál az egyik félnek egy, vagy több gólos előnyt adnak, amit a végeredményhez hozzászámolnak.

Gólokra fogadás

Gólok alatt/fölött - egy megadott határhoz képest fogadhatunk arra, hogy ennél több (over), vagy épp kevesebb (under) gól születik a mérkőzésen.

Gólok száma pontosan - a kiválasztott mérkőzésen szerzett találatok számát tippelhetjük meg..

Gólok száma a hazai/vendég csapatnál - Ahogy a nevéből is adódik, ennél a fogadási típusnál a hazai és a vendég együttes góljainak a számára fogadhatunk, egy nem egész határhoz viszonyítva (alatt/felettre).

Mindkét csapat szerez gólt  - különösebb magyarázatra nem szoruló, két kimenetelű fogadás (Igen/Nem).

Gólt szerző csapat - négy lehetőséget magába foglaló típus. Tippelhetünk arra, hogy nem találnak be a felek (Nincs gól) és arra is, hogy mindkét csapat betalál. Illetve választhatjuk a csak hazai, vagy csak vendég alakulat gólját is, amiknél a nyerés feltétele, hogy a másik csapat ne találjon be.